Norite prenumeruoti naujienas?

Naujienų prenumerata

- Įveskite vardą, pavardę, el.pašto adresą;
- Paspauskite ant vokelio ikonos;
- Štai ir viskas.

Vardas, pavardė
El. paštas
Spausdinti  |  Neformatuotas tekstas

Pranešimas žiniasklaidai

Metų gaminio apdovanojimuose – įvertinimai dviems gaminiams „Žiedė“

2014-12-19
Vilnius

Šiandien „Lietuvos metų gaminys – 2014“ konkurse apdovanoti du vaistinėje gaminamos kosmetikos priemonių linijos „Žiedė“ produktai. Aukso medalis suteiktas „Žiedė“ brandžios odos veido kremui, o sidabro medalis – „Žiedė“ serumui nuo raukšlių.

Rankų darbo unikalius ir aukščiausios kokybės iš sertifikuotų ekologiškų žaliavų produktus „Žiedė“ kuria ir gamina profesionalūs „Gintarinės vaistinės“ farmacininkai. Veido kremo brandžiai odai sudėtyje esantys ekologiški nakvišų, argano augaliniai ir santalo, jazmino eteriniai aliejai mažina raukšleles, stangrina ir drėkina odą. Serumo nuo raukšlių eteriniai aliejai stangrina, jaunina odą, maitina ypatingai raukšlėtas vietas – aplink lūpas, akių kampučius, kaktą, pasmakrę.

„Džiugu, kad savo produktus galėsime papuošti kokybės ženklu. Šis apdovanojimas kartu yra ir patvirtinimas, kad „Žiedė“ – veiksmingas aromaterapijos, kosmetikos žinių ir farmacijos patirties derinys. Didžiausias prioritetas mums yra pasiūlyti pačius geriausius sprendimus grožiui iš natūralių ekologiškų veikliųjų medžiagų“, – sako „Gintarinės vaistinės“ projektų vadovė Milda Kerpė.

Lietuvos pramoninkų konfederacijos kasmet organizuojamu konkursu „Lietuvos metų gaminys“ siekiama didinti aukštos kokybės lietuviškų produktų konkurencingumą, pristatyti šalies kokybiškus gaminius, o taip pat ir skatinti vartotojus rinktis kokybišką produkciją.

Daugiau informacijos:
Linata Dvareckienė
Rinkodaros skyriaus vadovė
8 612 98 988
linata.dvareckiene@limedika.lt

     

Kiti įmonės pranešimai:
- „Gintarinė vaistinė“ stiprina poziciją rinkoje ir atnaujina prekių ženklą (2015-02-03)
- Veiklą pradeda „Nacionalinės farmacijos grupės“ vaistų logistikos centras (2014-10-30)
- Kvietimas į „Nacionalinės farmacijos grupės“ vaistų logistikos centro atidarymą (2014-10-22)